Zapisz się do newslettera!

Chcesz być zawsze na bieżąco z tematyką bloga? Interesuje Cię praktyczna wiedza i jej źródła? Raz w miesiącu przesyłam informację o nowych wpisach z bloga oraz o praktycznych rozwiązaniach pojawiających się problemów. Żadnych obcych reklam.

 

Trudno w naszych czasach nadążyć za zmianami w prawie.

W dzisiejszych czasach orientowanie się w zakresie aktualnego stanu prawnego wymaga nie lada wysiłku. Oprócz czasu niezbędnego do zapoznawania się z rosnącą lawinowo liczbą nowelizacji ustaw należy także poświęcać go na analizę decyzji organu nadzorczego, czy też organów sektorowych oraz licznych orzeczeń sądowych powszechnych czy też europejskich trybunałów. 

 

 

 

Uprawnienia i doświadczenie

Jako praktyk i ekspert z zakresu ochrony informacji niejawnych, bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych przeprowadziłem wiele szkoleń warsztatowych. Najciekawsze doświadczenia dotyczył specjalistycznych szkoleń przeprowadzanych w ramach współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości.

Mimo posiadanych już umiejętności oraz wiedzy staram się cały czas rozwijać poprzez uczestnictwo w projektach dotyczących zarówno ochrony danych osobowych jak i ochrony informacji niejawnych, czy bezpieczeństwa informacji.

Posiadam aktualne uprawnienia do dostępu do materiałów niejawnych o najwyższych krajowych klauzulach tajności. Uzyskałem kompetencje audytora wiodącego systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji wg. ISO/IEC 27001:2013.

 

 

Przeczytaj o naszej ofercie współpracy

Edukacja

W 2007 r. uzyskałem tytuł zawodowy licencjata w Centrum Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego Uniwersytetu Warszawskiego. W 2010 r. uzyskałem tytuł zawodowy magistra na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W 2012 r. ukończyłem z oceną bardzo dobrą studia podyplomowe prawa dowodowego, kryminalistyki oraz nauk pokrewnych w Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego, a w 2015 r. ukończyłem z oceną dobrą studia podyplomowe za zakresu Ochrony Danych Osobowych i Informacji Niejawnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Publikacje

Pomaganie innym sprawia nam przyjemność

Potrzebujesz doradztwa
lub pomocy prawnej?

Napisz do nas lub Subskrybuj newsletter